logo kretalogo CKiJR2mn

PARTNERZY:  

 

drzewniak

 

 

 

 

Cała Polska Czyta Dzieciom

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wpisany przez pn środa, 25 listopada 2015 16:16

W listopadzie Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku wsparła akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom". W tym celu pracownicy biblioteki odwiedzili najmłodsze dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 8 oraz Przedszkola Parkowego nr 2, a także gościli u siebie grupy starsze. Oprócz czytania bajek i wierszy zorganizowaliśmy wesołe, tajemnicze zabawy. Dzieci były zafascynowane „mrocznymi” zakamarkami biblioteki, po których oprowadziła ich zaprzyjaźniona czarownica, a przygotowanie magicznych eliksirów to coś, co zapamiętają na długi czas…

 

56

 

Więcej: Cała Polska Czyta Dzieciom

 

Tydzień Edukacji Globalnej już za nami…

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wpisany przez P.N. środa, 25 listopada 2015 15:56

W tym roku odbyła się już 17 edycja europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej. Wydarzenie obchodzone było w dniach 16 – 22 listopada pod hasłem: „Równość – od słów do czynów”… Biblioteka przy ul. Braci Gierymskich 1 przyłączyła się do tego wydarzenia i w ciągu minionego tygodnia organizowała zajęcia, które miały na celu zwrócenie uwagi na problemy o charakterze globalnym.

 

DSCN6508

 

Więcej: Tydzień Edukacji Globalnej już za nami…

   

Święto Pluszowego Misia w MAK-u

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wpisany przez Elżbieta Wójcikowska piątek, 20 listopada 2015 16:09

Zbliża się wyjątkowe święto wszystkich pluszowych Misiów. Miejsce Animacji Kultury przygotowuje im kubusiowo-gumisiowe przyjęcie. Do biblioteki przybędą wszystkie biblioteczne pluszaki. Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami i misiami w dniach 25-27 listopada do MAK-a.

 

   

Dzień Niepodległości w filii nr 8

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wpisany przez P.M. piątek, 13 listopada 2015 07:25

11 listopada, Dzień Niepodległości, to najważniejsze święto Polaków. Wiedzą o tym również dzieci z klasy II e SP nr 8, z którymi spotkaliśmy się 10 .11.2015 roku w bibliotece przy ulicy Braci Gierymskich z okazji 97 rocznicy tego święta.

alt

Więcej: Dzień Niepodległości w filii nr 8

   

Dzieci na tropie książki

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wpisany przez E.W. piątek, 06 listopada 2015 12:43

6 listopada 2015 r. Miejsce Animacji Kultury odwiedzili czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Leopolda Staffa we Włynkówku wraz z wychowawczynią, panią Kariną Krajewską. Dzieci wzięły udział w lekcji biliotecznej kryjącej się pod tajemniczą nazwą "Na tropie książki"

Więcej: Dzieci na tropie książki

   

Strona 3 z 55