im. Marii D─ůbrowskiej w S┼éupsku

tel. 59 840 58 41

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
         tel. 59 840 58 41
┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj─ůcymi. W przegl─ůdarce musi by─ç w┼é─ůczona obs┼éuga JavaScript, ┼╝eby go zobaczy─ç.

Instruktor ds. bibliotek w powiecie słupskim
  Barbara Kozera
  tel. 59 840 58 50

Dział Udostępniania Zbiorów:

Kierownik: Danuta Rakowska
tel. 59 840 58 25

Wypo┼╝yczalnia Centralna:
Kierownik: Kinga Dziwisz
tel. 59 840 58 35

Miejsce Animacji Kultury

Kierownik: Maria Chamier-Gliszczyńska

Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży
    tel. 59 840 58 45
┬á ┬á kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj─ůcymi. W przegl─ůdarce musi by─ç w┼é─ůczona obs┼éuga JavaScript, ┼╝eby go zobaczy─ç.

tel. 59 840 58 49
┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬ákontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj─ůcymi. W przegl─ůdarce musi by─ç w┼é─ůczona obs┼éuga JavaScript, ┼╝eby go zobaczy─ç. ┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á

Filia nr 3

Renata Matejczuk
        tel. 59 840 58 25

Samodzielne stanowiska:

Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy i ppoż.
Mariusz Kraskowski
tel. 59 840 58 51