Bibloteria

Kalendarium rocznic

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Kalendarium rocznic jest opracowywane w Dziale Informacji i Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w S┼éupsku. Wykorzystywane jest w pracach Dzia┼éu i MBP, udost─Öpniane jest r├│wnie┼╝ innym bibliotekom i osobom zainteresowanym.

Aktualnie w Kalendarium znajduj─ů si─Ö informacje o wybranych rocznicach urodzin i ┼Ťmierci wybitnych tw├│rc├│w, zar├│wno polskich, jak i zagranicznych, wyszczeg├│lnia si─Ö ponadto tw├│rc├│w zwi─ůzanych z regionem s┼éupskum.

Wszelkie uwagi dotycz─ůce Kalendarium prosimy kierowa─ç do Dzia┼éu Informacji i Promocji Biblioteki:

tel. 59 840 58 50

Kalendarium rocznic w 2012 roku