W pi─ůtek trzynastego pech uciek┼é gdzie pieprz ro┼Ťnie

Tydzie┼ä Bibliotek sta┼é si─Ö pretekstem, aby wyj┼Ť─ç z biblioteki na ulic─Ö. Na Skwerze im.Pierwszych S┼éupszczan, w okolicy Galeria Podkowa zorganizowali┼Ťmy piknik, na kt├│rym nie zabrak┼éo atrakcji dla nikogo.

Przedszkolaki ┼Ťwietnie bawi┼éy si─Ö z naszymi animatorkami, doro┼Ťli podziwiali wystaw─Ö i kupowali ksi─ů┼╝ki na kiermaszu, a m┼éodzie┼╝ korzysta┼éa z czytelni pod chmurk─ů. Wszyscy natomiast kochali Kosza┼éka Opa┼éka, kt├│ry z wielkiej ksi─Ögi co i rusz wyci─ůga┼é ┼éakocie. A je┼Ťli kto┼Ť chcia┼é dowiedzie─ç si─Ö czego┼Ť o funduszach europejskich, czy samej Unii, czeka┼éy na niego dwa stoiska.

Niekwestionowana atrakcj─ů byli bibliotekarze w historycznych strojach, kt├│rzy zapraszali na czerwcow─ů Noc Bibliotek, organizowali konkursy, czytali g┼éo┼Ťno ksi─ů┼╝ki.

Obszerna fotorelacja na Facebooku