Dizajn ze sznurka

Nasta┼é maj, a wraz z nim pi─Ökna pogoda, kt├│ra sprzyja wielu zabawom na ┼Ťwie┼╝ym powietrzu. Dlatego te┼╝ Miejsce Animacji Kultury MBP w S┼éupsku zaprasza do korzystania z tablic ÔÇ×Dizajn ze sznurkaÔÇŁ, kt├│re s┼éu┼╝─ů do haftowania w skali makro. Jest to zabawa, kt├│ra uruchamia w dzieciach ogromne pok┼éady wyobra┼║ni, jak r├│wnie┼╝ pozwala na rozwijanie umiej─Ötno┼Ťci manualnych.

Z powy┼╝szej oferty mog─ů skorzysta─ç grupy zorganizowane uczestnicz─ůce w zaj─Öciach bibliotecznych oraz indywidualnie rodzice ze swoimi pociechami.

W dniu 09.05.2016 swoj─ů pomys┼éowo┼Ťci─ů w dizajnie zaskoczy┼éy nas dzieci z ┬ágrupy III z przedszkola nr 6 w S┼éupsku, a 10.05.2016┬á przedszkolaki z grupy IV s┼éupskiej ÔÇ×si├│demkiÔÇŁ. Zobaczcie sami jak mo┼╝na bez ig┼éy i nici przyszywa─ç guziki.

Fotorelacja z dw├│ch pierwszych dni na naszym fejsbuku

Przypomnijmy, ┼╝e instalacja "Design ze sznurka" trafi┼éa do Miejskiej Biblioteki Publicznej dzi─Öki konkursowi grantowemu┬á"Zwi─ůzani z Miastem"┬áog┼éoszonego przez Fundacj─Ö Aviva w czerwcu 2015 roku. Miejska Biblioteka Publiczna w S┼éupsku zaj─Ö┼éa w nim┬ádrugie miejsce.