Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2016

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (Dni Otwarte, DOFE) to organizowane ju┼╝ po raz trzeci wydarzenie, podczas kt├│rego wybrani beneficjenci Funduszy Europejskich (FE) ÔÇ×otwieraj─ů swoje projektyÔÇŁ dla odwiedzaj─ůcych.

Od 12 do 15 maja 2016 r. b─Ödzie mo┼╝na wzi─ů─ç udzia┼é w setkach r├│┼╝norodnych atrakcji zorganizowanych przez beneficjent├│w FE. Ka┼╝da zainteresowana osoba b─Ödzie mog┼éa znale┼║─ç co┼Ť dla siebie.

W tym roku do promocji Funduszy Europejskich w┼é─ůczy┼é si─Ö punkt Centrum Dokumentacji Europejskiej w S┼éupsku. Wsp├│lnie z Punktem Informacji Europe Directe b─Ödziemy prezentowa─ç s┼éupskie projekty.

Zapraszamy:

12 maja w godzinach od 12.00 do 15.oo do namiotu przed Miejsk─ů Bibliotek─ů Publiczn─ů przy ul. Grodzkiej

13 maja w godzinach od 13.00 do 17.00 do Parku Pierwszych S┼éupszczan przy ul. Starzy┼äskiego na festyn pn. ÔÇ×W pi─ůtek trzynastegoÔÇŁ

14 maja w godzinach od 10.00 do 13.00 na plac przed S┼éupskim Centrum Organizacji Pozarz─ůdowych i Ekonomii Spo┼éecznej

Przyjd┼║ i dowiedz si─Ö wi─Öcej jakie inwestycje realizowane by┼éy z europejskich funduszy w naszym mie┼Ťcie!