Rajd bibliotekarzy

Serdecznie zapraszamy na┬áIV Rajd Rowerowy Bibliotekarzy Powiatu S┼éupskiego┬áw┬áramach og├│lnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz 2016, do kt├│rej w tym roku r├│wnie┼╝ chcemy si─Ö przy┼é─ůczy─ç.

Nasz Rajd odb─Ödzie si─Ö┬á21 maja 2016 r.┬áSpotykamy si─Ö o godz.┬á11-tej┬áprzed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul Grodzkiej 3. Po sesji zdj─Öciowej wyruszamy w drog─Ö. Kierujemy si─Ö do Lasku ┬áP├│┼énocnego. Tras─ů le┼Ťn─ů dojedziemy do Jezierzyc. Przez kilka kilometr├│w b─Ödziemy jecha─ç wzd┼éu┼╝ nowego ogrodzenia lotniska wojskowego.

W Jezierzycach obejrzymy pa┼éac. Nast─Öpnie jedziemy┬á do Buk├│wki ÔÇô Rogawicy ÔÇô Gr─ůsina - Jezierzyc. Tras─Ö ko┼äczymy w okolicach┬á Parku Rozrywki Le┼Ťny Kot w Lasku P├│┼énocnym,

przy ognisku, pieczeniu kie┼ébasek, ta┼äcach i ┼Ťpiewach do bia┼éego rana ;-)).

(prowiant we własnym zakresie).

Chętnych do udziału w rajdzie prosimy o zgłaszanie się do Działu Informacji i Promocji - tel. (59) 840-58-50 lub mail