OBCHODY ┼ÜWI─śTA EUROPY W S┼üUPSKU

Debata┬ápt.┬á"Plan Inwestycyjny, szans─ů dla Unii Europejskiej?"┬á
w Bibliotece przy ul. Grodzkiej 3 w Słupsku

9 maja 2016 roku o godz.10.00

Serdecznie zapraszamy na debat─Ö w ramach obchod├│w ┼Üwi─Öta Europy w S┼éupsku! Debat─Ö poprzedzi┼éy nastepuj─ůce wydarzenia:

┼Ťroda, 4 maja 2016 roku:

Otwarcie wystawy zdjęć przedszkolaków pt. "Unia Europejska okiem przedszkolaków" w Urzędzie Miejskim w Słupsku.

4 ÔÇô 5 maja 2016 roku:
debaty zwi─ůzane z Konkursem Europejska Szko┼éa Roku 2016 w Gimnazjum nr 4 i Ginmazjum nr 5 w S┼éupsku

pi─ůtek, 6 maja 2016 roku:

podsumowanie konkursu na Europejsk─ů Szko┼é─Ö Roku w┬áUrz─Ödzie Miejskim w S┼éupsku

Natomiast 9 maja, w bibliotece, odb─Ödzie si─Ö debata, podczas kt├│rej paneli┼Ťci koncentrowa─ç si─Ö b─Öd─ů na temat Planu Inwestycyjnego. Opowiedz─ů o przeszkodach z jakimi musi si─Ö mierzy─ç Unia w trakcie realizacji projekt├│w oraz jakie korzy┼Ťci przyniesie ten plan dla regionu s┼éupskiego. Prowadz─ůcy podziel─ů si─Ö swoj─ů wiedz─ů, odpowiadaj─ůc na wszystkie nurtuj─ůce Pa┼ästwa pytania w dziedzinie Unii.

Zapraszamy!!!