Wiosenny zawrót głowy - Ptaszarnia

Mieszka┼äc├│w miasta i okolic zapraszamy do udzia┼éu w drugiej edycji projektu ÔÇ×Wiosenny zawr├│t g┼éowyÔÇŁ. W tym roku impreza b─Ödzie mia┼éa charakter przyrodniczy, a jej g┼é├│wnym motywem b─Öd─ů ptaki i ich zwyczaje. Do wsp├│lnych dzia┼éa┼ä szczeg├│lnie serdecznie zapraszamy dzieci z opiekunami, gdy┼╝ dla nich w┼éa┼Ťnie przygotowali┼Ťmy wiele atrakcji. Plakat powi─Ökszy si─Ö po klikni─Öciu.

Podczas festynu b─Ödzie mo┼╝na wsp├│lnie pomajsterkowa─ç przy konstruowaniu budek l─Ögowych, podpatrzy─ç ┼╝ycia ptak├│w w mie┼Ťcie, uczestniczy─ç w konkursach i zabawach m.in. w rozpoznawaniu ptasich g┼éos├│w. Przygotowali┼Ťmy tak┼╝e zaj─Öcia plastyczne dla najm┼éodszych, oraz kiermasze. W Kaplicy ┼Ťw. Jerzego b─Ödzie mo┼╝na obejrze─ç wystaw─Ö malarstwa i rze┼║by przygotowan─ů przez Klub Plastyka im. A. Morawskiego w S┼éupsku.

23 kwietnia to tak┼╝e ┼Üwiatowy Dzie┼ä Ksi─ů┼╝ki i Praw Autorskich. Aby uczci─ç to ┼Ťwi─Öto, tak wa┼╝ne dla mi┼éo┼Ťnik├│w ksi─ů┼╝ek przygotowali┼Ťmy maraton czytania. Literatur─Ö o tematyce ornitologicznej czyta─ç b─Öd─ů przede wszystkim bibliotekarze, ale ka┼╝dy b─Ödzie m├│g┼é spr├│bowa─ç swoich si┼é.

Piknik ju┼╝ w najbli┼╝sz─ů sobot─Ö, 23 kwietnia 2016 r. w godzinach 11.00 ÔÇô 15.00 na placu b┼é. Bronis┼éawa Kostkowskiego przed Kaplic─ů ┼Ťw. Jerzego w S┼éupsku.

Zapraszamy!!!

Organizatorzy: