BABA JAGA W PRZEDSZKOLU

Czwartkowy poranek w przedszkolu nr 9 na d┼éugo zostanie w pami─Öci dzieci. A wszystko to za spraw─ů czarownic, kt├│re pojawi┼éy si─Ö magicznym sposobem wprost z Filii nr 11.

ÔÇŽPewnego dnia ÔÇŽ nie tak dawno temuÔÇŽ czarownice z biblioteki otrzyma┼éy tajemnicze zaproszenie od dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9. Natychmiast zacz─Ö┼éy przygotowania do drogi i 14 kwietnia przylecia┼éy na miot┼éach do Akademii U┼Ťmiechu. Kot Herbert, kt├│ry im towarzyszy┼é opowiedzia┼é maluszkom o tym, ┼╝e mieszka┼é w bibliotece i ┼╝e w┼éa┼Ťnie tam pozna┼é sympatyczne, cho─ç troch─Ö zwariowane opiekunki. By┼éo du┼╝o zabawy, ┼Ťmiechu, s┼éodko┼Ťci i zagadek. Najwi─Öcej emocji dostarczy┼éo dzieciom tajemnicze ÔÇ×czary-maryÔÇŁ z magicznego pude┼éka, a wsp├│lnie utworzony portret czarownicy przedszkolne Kotki, Wiewi├│reczki i S├│wki dosta┼éy na pami─ůtk─Ö magicznie mi┼éego spotkania.

Jeste┼Ťmy szcz─Ö┼Ťliwe, ┼╝e grono naszych przyjaci├│┼é powi─Ökszy┼éo si─Ö o tylu cudownych przedszkolak├│w. Kolejna wizyta niebawem

Czarownica Magda (Filia nr 11) i Czarownica Wandzia.

Odwied┼║cie naszego Facebooka i obejrzyjcie fotorelacj─Ö z wizyty wied┼║m.