Przyci─ůgamy najlepszych

Grupa animator├│w kultury z ca┼éej Polski go┼Ťci┼éa w naszej bibliotece w ubieg┼éy weekend w ramach wizyty studyjnej uczestnik├│w Szko┼éy Lider├│w Polsko-Ameryka┼äskiej Fundacji Wolno┼Ťci. Wizyt─Ö zorganizowali┼Ťmy wsp├│lnie z Gminnym O┼Ťrodkiem Kultury w G┼é├│wczycach i Miastem Ustka.

Go┼Ťcie przez trzy dni podpatrywali jak pracujemy, poznali inicjatywy i projekty obydwu instytucji, spotkali si─Ö z przedstawicielami organizacji pozarz─ůdowych, a tak┼╝e brali udzia┼é we wsp├│lnych akcjach, jak malowanie muralu w wraz ze spo┼éecznikami z Witkacy Cacy Cacy. Malowanie poprzedzone by┼éo sond─ů na ulicach S┼éupska, kt├│r─ů uczestnicy musieli przeprowadzi─ç w specjalnych kombinezonach i maskach inspirowanych obrazami Witkacego. W wyniku sondy zosta┼é wybrany przez mieszka┼äc├│w cytat artysty, kt├│ry zdobi nasz lawendowy ogr├│d.

Wi─Öcej zdj─Ö─ç na naszym fanpejd┼╝u.