ÔÇ×Miejsce Przyjazne SenioromÔÇŁ III edycja

Og┼éaszamy tegoroczn─ů edycj─Ö akcji

ÔÇ×Miejsce Przyjazne SenioromÔÇŁ!!!

logo mps

Tradycyjnie ju┼╝ g┼é├│wnym celem akcji jest promowanie przyjaznych seniorom miejsc, dzia┼éaj─ůcych na terenie miasta S┼éupska i gminy S┼éupsk: organizacji pozarz─ůdowych, dzia┼éaj─ůcych dla os├│b starszych; kawiarni, restauracji, sklep├│w, aptek, klub├│w sportowych; instytucji kulturalnych, edukacyjnych, rekreacyjnych, u┼╝yteczno┼Ťci publicznej i innych, odpowiadaj─ůcych na potrzeby senior├│w, poprzez oferty, us┼éugi i zni┼╝ki. W┼é─ůczenie si─Ö do akcji gwarantuje uzyskanie certyfikatu i oznaczenia ÔÇ×Miejsca Przyjaznego SenioromÔÇŁ, tak┼╝e promocj─Ö w tym zakresie w Internecie i lokalnych mediach.

R├│wnorz─Ödnymi organizatorami akcji ÔÇ×Miejsce Przyjazne SenioromÔÇŁ s─ů: Stowarzyszenie HORYZONT ze S┼éupska, Miejska Biblioteka Publiczna w S┼éupsku, Miejski O┼Ťrodek Pomocy Rodzinie w S┼éupsku, Gmina S┼éupsk. Podmiotem wspieraj─ůcym jest O┼Ťrodek Wsparcia Ekonomii Spo┼éecznej w S┼éupsku dzia┼éaj─ůcy przy Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Zg┼éoszenia b─Öd─ů przyjmowane do 14 pa┼║dziernika 2015 r.

(liczy się data wpływu).

Poni┼╝ej zamieszczamy regulamin akcji oraz za┼é─ůczniki: