Działania Filii nr 7 oraz SP nr 2

W ramach projektu pn. "Zakup nowo┼Ťci wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych - Priorytet 2" realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uczniowie klas IV Szko┼éy Podstawowej nr 2 od pa┼║dziernika do grudnia 2014 roku poszerzali swoj─ů wiedz─Ö o bibliotece i ksi─ů┼╝kach.

Odwiedzaj─ůc Fili─Ö nr 7 MBP przypomnieli sobie jak zbudowana jest ksi─ů┼╝ka, uczyli si─Ö korzystania z katalogu on-line.

Poznali osobi┼Ťcie pisark─Ö ÔÇô Barbar─Ö Kosmowsk─ů.

Na zaj─Öciach w szkole zrobili katalog ilustrowany do cz─Ö┼Ťci ksi─ů┼╝ek, kt├│re ich biblioteka wypo┼╝yczy┼éa z Filii nr 7. Dzi─Öki akcji ÔÇ×Biblioteka na k├│┼ékachÔÇŁ wys┼éuchali przegl─ůdu o nowo┼Ťciach, czekaj─ůcych na nich w bibliotece publicznej.

Jolanta Saweryn