JAK NAPISA─ć RECENZJ─śÔÇŽ

11 i 12 grudnia w bibliotece przy ul. Braci Gierymskich odby┼éy si─Ö warsztaty pod nazw─ů: ÔÇ× Jak napisa─ç recenzj─ÖÔÇŁ. W spotkaniu wzi─Ö┼éa udzia┼é m┼éodzie┼╝ klas 5 i 6 SP nr 8 ucz─Öszczaj─ůca na zaj─Öcia Szkolnego K├│┼éka Dziennikarskiego wraz ze swoim opiekunem - Pani─ů Wiolett─ů Brz─Öck─ů.

201412121123 Large
Aby powi─Ökszy─ç kliknij w obrazek

Warsztaty poprowadziła Pani dr Marianna Borawska, wieloletnia dyrektor Biblioteki Głównej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Kr├│tka, ale bardzo interesuj─ůca dyskusja, kt├│r─ů wywo┼éa┼éa pani doktor o┼Ťmieli┼éa uczni├│w na tyle, ┼╝e chcieli zna─ç zako┼äczenie ka┼╝dej ksi─ů┼╝ki, kt├│rej recenzj─Ö us┼éyszeli od naszego go┼Ťcia.

201412121125 Large
Aby powi─Ökszy─ç kliknij w obrazek

Po zgromadzeniu wielu cennych wskaz├│wek dzieci zmierzy┼éy si─Ö z pisaniem recenzji. Us┼éyszeli┼Ťmy kilka bardzo ciekawych wypowiedzi, kt├│re zosta┼éy docenione r├│wnie┼╝ przez Pani─ů Borawsk─ů.

Wszystkie recenzje, kt├│re napisa┼éy, b─ůd┼║ napisz─ů dzieci po naszych spotkaniach b─Ödzie mo┼╝na przeczyta─ç w powarsztatowej bazie recenzji na stronie Biblioteki Szkolnej SP nr 8.

201412121111 Large
Aby powi─Ökszy─ç kliknij w obrazek

Warsztaty zosta┼éy przeprowadzone we wsp├│┼épracy ze Szko┼é─ů Podstawow─ů nr 8, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa inicjowanego przez Bibliotek─Ö Narodow─ů, dzi─Öki kt├│remu dokonywany jest zakup nowo┼Ťci wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych.

201412111106 Large

M. Owczarek