logo kreta



logo CKiJR2mn

PARTNERZY:  

 

drzewniak

 

 

 

 

Czerwiec 2014

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wystawy

 

 

Europa w miniaturze - wystawa prac modelarskich Tadeusza Jedynaka.
Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Grodzka 3;


┼╗ycie po ┼╝yciu - wystawa przedmiot├│w u┼╝ytkowych wykonanych z ÔÇ×wikliny papierowejÔÇŁ. Autork─ů prac jest pani Iwona Czerwonka. Wystawa z cyklu ÔÇ×Papier w r├│┼╝nych ods┼éonachÔÇŁ ÔÇô kontynuacja.
Filia nr 7, ul. Garncarska 6;


Achmatowa czyli kobieta wdzi─Öku - wystawa z okazji125 rocz. urodzin Anny Achmatowej.
Biblioteka Główna, ul. Grodzka 3 (hol parter);

 

S┼éupskie Towarzystwo Spo┼éeczno-Kulturalne - wystawa z okazji 50-lecia dzia┼éalno┼Ťci. Biblioteka G┼é├│wna, ul. Grodzka 3 (hol I p. czytelnia);

 

 

Imprezy, spotkania, zajęcia dla dzieci i dorosłych

 

2 czerwca

godz. 1300  Sekcja Multimedialna, ul. Grodzka 3

Nasze ksi─ů┼╝ki, nasze sprawy - spotkanie os├│b niewidomych: integracja, om├│wienie nowo┼Ťci wydawniczych.

 
godz. 1000  Filia nr 6, ul. Romera 6

Mam prawa - zaj─Öcia integracyjne z okazji Dnia Dziecka.

 

 

4 czerwca

godz. 1100  Filia nr 8, ul. Braci Gierymskich 1

Podwieczorki u Gierymskich- ┼ü─ůczymy pokolenia ÔÇôseniorzy dzieciom i dzieci seniorom - Mi─Ödzypokoleniowy Dzie┼ä Dziecka.

 
godz. 1700  Filia nr 6, ul. Romera 6

Aktywny senior - spotkanie klubu seniora.

 
godz. 1700  Filia nr 7, ul. Garncarska 6

Spotkanie ÔÇ×Klubu Odkrywczych KobietÔÇŁ - spotkanie pa┼ä po czterdziestce, kt├│re chc─ů porozmawia─ç o czytaniu i samorozwoju.

 

5 czerwca

godz. 1000  Filia nr 3, ul. Zygmunta Augusta 14

Wszystkie dzieci maj─ů marzenia - zaj─Öcia edukacyjne - Spotkanie przybli┼╝aj─ůce prawa dziecka.

godz. 1200  Filia nr 6, ul. Romera 6

Spotkania z pasjami - telekonferencja z ciekawymi lud┼║mi. Projekt realizowany przy wsp├│┼épracy z Fundacj─ů Orange.

 

godz. 1530  Filia nr 7, ul. Garncarska 6

Warsztaty tworzenia koszyk├│w z ÔÇ×papierowej wiklinyÔÇŁ - warsztaty poprowadzi Iwona Czerwonka.

 

godz. 1530  Filia nr 11, ul. Hubalczyk├│w 8

Angielski dla najmłodszych - gry i zabawy językowe.

 

6 czerwca

godz. 1000  Multimedia, ul. Grodzka 3

Muzyczny Happening - podsumowanie projektu Klubu Czarnego Kr─ů┼╝ka.

 

godz. 1600  Filia nr 6, ul. Romera 6

Mały Artysta - zajęcia plastyczne dla najmłodszych.

 

godz. 1700  Centrum Kultury i J─Özyka Rosyjskiego, al. H. Sienkiewicza 19

Przez zabawę do nauki - nauka języka rosyjskiego dla najmłodszych.

 

9 czerwca

godz. 900  Filia nr 11, ul. Hubalczyk├│w 8

Jak biedronka zgubi┼éa kropki - g┼éo┼Ťne czytanie ksi─ů┼╝ki Wandy Chotomskiej po┼é─ůczone dzia┼éaniami plastycznymi.

 

godz. 1000  Filia nr 6, ul. Romera 6

Bajaj po angielsku - g┼éo┼Ťne czytanie ba┼Ťni w j─Özyku angielskim.

 

godz. 1700  Czytelnia G┼é├│wna, ul. Grodzka 3

Zagram - promocja tomiku poezji Urszuli Kwasińskiej.

 

 

10 czerwca

godz. 1100  Filia nr 8, ul. Braci Gierymskich 1

Z Oskarem Kolbergiem przez polsk─ů wie┼Ť - otwarcie wystawy etnograficznej.

 

11 czerwca

godz. 1200  Centrum Kultury i J─Özyka Rosyjskiego, al. H. Sienkiewicza 19

Dzień Rosji - pierwsze słupskie dyktando z języka rosyjskiego.

 

godz. 1500  Filia nr 3, ul. Zygmunta Augusta 14

Czar dzieci─Öcych marze┼ä - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Ksi─ů┼╝ek dla dzieci.

 

12 czerwca

godz. 1530  Filia nr 11, ul. Hubalczyk├│w 8

Angielski dla najmłodszych - gry i zabawy językowe.

 

godz. 1530 Filia nr 3 ul. Zygmunta Augusta 14, Filia nr 7 ul. Garncarska 6

Czas zaczyna─ç flisowanie - zaj─Öcia w ramach projektu ÔÇ×Dobry startÔÇŁ, na kt├│ry pozyskano fundusze z Komisji Profilaktyki i Rozwi─ůzywania Problem├│w Uzale┼╝nie┼ä i Przemocy w Rodzinie UM w S┼éupsku. Zaj─Öcia profilaktyczno-edukacyjne oparte na tekstach z ksi─ů┼╝ki Legendy polskie.

 

13 czerwca

godz. 1000  Filia nr 8, ul. Braci Gierymskich 1

Kaczka Dziwaczka i Przyjaciele - mi─Ödzyprzedszkolny konkurs recytatorski wierszy Jana Brzechwy, organizowany wsp├│lnie z Przedszkolem nr 7.

 

godz. 1500 Filia nr 6, ul. Romera 6, Filia nr 8, ul. Braci Gierymskich 1, Filia nr 11 ul. Hubalczyk├│w 8

Czas zaczyna─ç flisowanie - zaj─Öcia w ramach projektu ÔÇ×Dobry startÔÇŁ.

 

godz. 1700  Centrum Kultury i J─Özyka Rosyjskiego, al. H. Sienkiewicza 19

Przez zabawę do nauki - nauka języka rosyjskiego dla najmłodszych.

 

17 czerwca

godz. 1610  Filia nr 11, ul. Hubalczyk├│w 8

Angielski dla dorosłych - kurs językowy.

 

18 czerwca

godz. 1700  Filia nr 6, ul. Romera 6

Aktywny senior - spotkanie klubu seniora.

 

20 czerwca

godz. 1530  Filia nr 3, ul. Zygmunta Augusta 14

Przyjaciele z dzieciństwa czyli jak dobrze mieć przyjaciela - Warsztaty Czarnego Teatru - spotkanie dla dzieci z okazji Dnia Przyjaciela.

 

godz. 1600  Filia nr 6, ul. Romera 6

Mały Artysta - zajęcia plastyczne dla najmłodszych.

 

godz. 1700  Centrum Kultury i J─Özyka Rosyjskiego, al. H. Sienkiewicza 19

Przez zabawę do nauki - nauka języka rosyjskiego dla najmłodszych.

 

23 czerwca

godz. 1000  Filia nr 6, ul. Romera 6

Pinokio - g┼éo┼Ťne czytanie ksi─ů┼╝ki Carla Collodiego po┼é─ůczone dzia┼éaniami plastycznymi.

 

godz. 1000  Oddzia┼é dla Dzieci i M┼éodzie┼╝y, ul. Grodzka 3

V Bajkowa Parada - impreza plenerowa. Uczestnicy przejd─ů ulicami S┼éupska. Organizowana wsp├│lnie z SP nr 6.

 

24 czerwca

godz. 1600  Filia nr 11, ul. Hubalczyk├│w 8

Tato, już lato! - warsztaty plastyczne dla najmłodszych.

 

godz. 1610  Filia nr 11, ul. Hubalczyk├│w 8

Angielski dla dorosłych - kurs językowy.

 

25 czerwca

godz. 1000  Filia nr 8, ul. Braci Gierymskich 1

Brzechwa na weso┼éo ÔÇô spotkanie Piotrem Krausem, aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie.

 

godz. 1530  Filia nr 3 ul. Zygmunta Augusta 14,  Filia nr 7 ul. Garncarska 6

W grodzie Kraka - zaj─Öcia w ramach projektu ÔÇ×Dobry startÔÇŁ.

 

godz. 1700  Filia nr 8, ul. Braci Gierymskich 1

W drodze Rowerem ┼Ťladami Wiking├│w ÔÇô multimedialna prelekcja  z rajdu rowerowego STR ÔÇ×SzprychaÔÇŁ, prelegent Wojciech Kleban.

 

godz. 1700  Wypo┼╝yczalnia G┼é├│wna, ul. Grodzka 3

Dyskusyjny Klub Ksi─ů┼╝ki dla doros┼éych - spotkanie mi┼éo┼Ťnik├│w dobrej ksi─ů┼╝ki.

 

27 czerwca

godz. 1600  Filia nr 6, ul. Romera 6,  Filia nr 8, ul. Braci Gierymskich 1,  Filia nr 11, ul. Hubalczyk├│w 8

W grodzie Kraka - zaj─Öcia w ramach projektu ÔÇ×Dobry startÔÇŁ.