DKK w słupskiej bibliotece

Dyskusyjne Kluby Ksi─ů┼╝ki to wsp├│lny projekt Instytutu Ksi─ů┼╝ki i bibliotek wojew├│dzkich. Adresowany jest do czytelnik├│w poszukuj─ůcych miejsca, w kt├│rym mo┼╝na porozmawia─ç o przeczytanych ksi─ů┼╝kach.

Celem Klub├│w jest przede wszystkim o┼╝ywienie ┼Ťrodowisk skupionych wok├│┼é bibliotek, wykreowanie mody na czytanie poprzez akcentowanie przyjemno┼Ťci p┼éyn─ůcych z lektury.

Klubowiczem mo┼╝e zosta─ç ka┼╝dy sympatyk i czytelnik biblioteki niezale┼╝nie od wieku czy rodzaju zainteresowa┼ä. Aby uczestniczy─ç w Klubie nie trzeba by─ç znawc─ů literatury, gdy┼╝ nikt tutaj nie ocenia gust├│w czytelniczych i szanuje zdanie innych. Spotkania w DKK maj─ů by─ç okazj─ů do mi┼éego sp─Ödzenia czasu.

W naszej Bibliotece powsta┼éy cztery Kluby. Trzy z nich adresowane s─ů do czytelnik├│w doros┼éych:

Filia nr 3 ul Zyg. Augusta 14 / Filia nr 5 ul. J. Kazimierza 19
Wypo┼╝yczalni Centralnej ul Grodzka 3
Filii nr 7 ul. Garncarska 6

Natomiast Dyskusyjny Klub Ksi─ů┼╝ki dla dzieci dzia┼éa w Filii nr 3.

Zach─Öcamy do czytania i rozmowy o┬á ksi─ů┼╝kach!